• Seyrantepe Mahallesi Çalışkan Sokak No:11/B KAĞITHANE/İSTANBUL
  • 0 (212) 283-1561
  • info@brandart.com.tr

Branda Hakkında Bilgiler ve İstanbul Branda Fiyatları

Branda Hakkında Bilgiler ve İstanbul Branda Fiyatları

Branda Hakkında Bilgiler ve İstanbul Branda Fiyatları

18 Ağustos 2019, 23:262990

Branda kelimesi tente kelimesi ile aynı anlamlara gelmese de aynıymış gibi değerlendirilir. Branda daha çok kış hava şartlarında korunmak için akrilik ve polyester kumaş ile oluşturulan ürünlere verilen bir isimdir. Üzerine baskı ve desen yapılabilmektedir.

Branda Bezi Nedir?

Çadır bezi de denilen bu kalın pamuklu kumaş, tente, çadır, yelken ve kayış yapımında kullanılan sağlam ve ağır gramajlı bir kumaştır. Genellikle bezayağı örgüde, çok katlı kalın numara ipliklerden dokunur. Çözgüde genellikle 6 kat 14 – 20 Ne iplik kullanılır.

Branda Ne İşe Yarar?

Branda gölgesinde huzur içersinde oturabileceğiniz hızlı yapı. Branda su geçirmez kumaş cinsi, güneş ve ışığa karşı her mevsim sizi korumak için hızlı kapalı alanlar yaratmaya yarar. Havuz, Bahçe, Kafe gibi mekanlarda ve açık alanlardan faydalanmaya yarar.

Branda Nerelerde Kullanılır?

Sıklıkla uğradığımız Restoran Cafe Çay bahçeleri bu ürünü Kış Bahçesi yapımında Pergola tente yapımında sıklıkla kullanmaktadır.Yapı sektörü inşaat iskele koruma amaçlı kullanılmaktadır.Bunlar jüt kumaş ve pilsa  tercih ederler.Otomotiv sektörü oto brandası koruma kılıfı olarak kullanır.Tekstil Sektörü taşıma torbası olarak kullanır.Bu ürünler ile aklınıza gelen her şeyi tasarlamak mümkündür.

İstanbul brandacılar olarak araştırıldığında ve özellikle seyrantepe branda fiyatları ve işlemlerinde ön planda olan firmamız, siz değerli müşterilerine en uygun fiyattan hizmet vermek için sizleri bekliyoruz. size bir telefon kadar yakın brandart.com.tr.

seyrantepe brandacılar, istanbul branda, istanbul branda fiyatları, istanbul branda firmaları, seyrantepe branda firmaları, seyrantepe branda

Yorumlar

Yorum Yap

WhatsApp